.

אם כמטפלים אתם מוצאים את עצמכם לפעמים בחוסר אונים
מול המטופל בקליניקה, תקיעות בטיפול ועוד. 
אם קשה לכם, למרות
שהשתמשתם בכל הכלים שלמדתם, 
כנראה שהגיע הזמן...

כנראה שהגיע הזמן להדק חגורות ולהוציא את המטופלים שלכם
למסע מופלא של פריצות דרך וגילוי עולם חדש ש...עוד לא הכרתם!

המרכז ללימודי פסיכותרפיה אינטגרטיבית-הדרך של רונית מארחת:

אמתי מגד
במסלול שנתי ייחודי ופורץ דרך בטיפול זוגי ומשפחתי מבוסס מובחנות וראויות - גם למטפלים פרטניים

שיחלצו אתכם מחוסר אונים ותקיעות בקליניקה
הנובעים 
מרקע משפחתי וזוגיות של מטופלים
(ואשר לא תמיד גלויים אפילו עבורם)

כמטפלים, אנחנו לא בוחרים את המטופלים שלנו ואת הקשיים אותם הם חווים. הם מגיעים אלינו ואנחנו עושים הכל כדי לעזור להם.

לא פעם, קיימות ברקע בעיות משפחתיות וזוגיות אשר נותרות ללא מענה ואשר משפיעות על הצלחת הטיפול, ושלא תמיד אנו ערים להם כלל.

מה הפלא שלפעמים אנחנו קצת... מתייאשים?

באופן רגיל וטבעי, אנחנו לא חושבים לחפש את המקור לקושי בשרשרת הדורות של המטופל למשל, או ברמת ההתפתחות והצמיחה האישית שלו ושל הבן/בת הזוג.

אנחנו במקום מתמקדים במטופל עצמו.

אני מכירה את המצוקות בקליניקה מקרוב, וכשאני מתנסה בפתרונות מצויינים, אני מביאה אותם עד אליכם...

זו השתלמות שיוצרות פריצות דרך לא צפויות אצל מטופלים הן:

"טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויותשל אמתי מגד.

ביקשתי מאמתי לבוא ולהתארח אצלנו לשנה שלמה.

אני מזמינה אתכם לקחת  חלק ולאפשר לכם ולמטופלים שלכם הקלה של ממש ופריצות דרך משמעותיות בקליניקה

שיחוללו מהפך בחייהם ואצל משפחותים.

אפשר לומר, שאתם הולכים לשכוח מכל מה שעד היום הכרתם...

אני מרגישה שזכיתי בידע כזה שמתאים לעידן שלנו! כזה שמביא לשינוי פנימי, מביא אנשים לקחת אחריות ולא להמשיך ולהיות קורבנות, מיואשים או חסרי תשוקה! ידע שיכול לעשות שינוי עמוק בתפיסת הזוגיות והחיים ובכלל!

אפרת קלוש

מיד כל הפרטים, אך לפני כן אציין שחשוב לי שתקראו עד הסוף, כדי שתוכלו לבחור לקחת את ההזדמנות כבר עכשיו מכיוון שהלימודים הנם חד פעמיים ולפני שההרשמה נסגרת.

לפני מספר שנים ולאחר מות אבי, הרגשתי קושי. היו דברים שלא היו סגורים מבחינתי. גם אצל אמי ואחי התגלה קושי גדול להשלים ולהתמודד עם האובדן. מה שעזר לי ושיחרר את הקושי היה הטיפול  שעברתי אצל אמתי. אני יודעת שהשחרור, הקבלה והריפוי לא היו מתרחשים באותו האופן בשום טיפול רגיל אחר

רונית חיימוב | פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית, מייסדת "הדרך של רונית"

בהזדמנות חד פעמית, שאתם לא רוצים לפספס אמתי הולך לחשוף בפניכם:

מסלול שנתי: טיפול זוגי ומשפחתי מבוסס מובחנות וראויות

כיצד ניתן ליצור אצל זוגות קירבה, אינטימיות ופריצות דרך ומשמעותיות לאורך זמן גם בקשרים ארוכי טווח (5 שנים ויותר) באמצעות למידה ויישום של "מובחנות"

לאחר שטיפל במאות זוגות במשך 20 שנה, ולמרות שהיה בוגר תואר שני באחת מתוכניות הטיפול הזוגי והמשפחתי הטובות בעולם באוניברסיטת הנמן בפילדלפיה, הבין אמתי מגד שמשהו בטיפולים הזוגיים לא הצליח לו.

"הטיפולים הזוגיים לא יעילים" הוא הצהיר.

אבל אז...

אז פגש בגישת הטיפול הזוגי מבוסס המובחנות וראויות, והבין משהו חשוב. כל עוד לא יתקיימו אותן מובחנויות אצל בני הזוג (כמו נאמנות לעצמם, צמיחה והתפתחות ועוד) וכל עוד בטיפול לא נדע לזהותן ולעבוד עליהן, סביר להניח שהמטופלים "יפלו" לסטטיסטיקה העגומה של מעל 60% אי הצלחה בטיפול.

בהשתלמות יוצאת דופן, המיועדת למטפלים בכלל ולמטפלים זוגיים בפרט, הוא יחשוף אתכם לכלים אפקטיביים בהם הוא משתמש על מנת באמת לעזור למטופלים שלכם בטיפולים זוגיים, להעלות את בטחונכם העצמי כמטפלים טובים, ולהבין שיש דרך שונה ממה שלמדתם עד כה ושהפעם הולכת לעבוד עבורכם...

מה תלמדו ותתרגלו בקורס השנתי?

 • במה שונה טיפול המבוסס על "מובחנות" מטיפול זוגי "רגיל" ומהן היתרונות הגדולים של השיטה?
 • מהם מרכיבי המובחנות?
 • כיצד לזהות את מרכיבי המובחנות?
 • איך ניתן להשתמש במרכיבים שזוהו ו"לדחוף" את בני הזוג לקראתם על מנת להגביר אצלם מובחנות וליצור פריצות דרך משמעותיות ושימור אינטימיות ותשוקה גם אצל זוגות בעלי יחסים ארוכי טווח (5 שנים ויותר)?
 • מדוע בגרות נפשית אצל בני הזוג הכרחית לשימור יחסים ארוכי טווח ואינטימיות ואיך גורמים להם לפתח אותה?
 • מה תפקידם של מתח, קונפליקטים וריחוק במערכות יחסים ארוכי טווח?
 • מהי אותה ציפייה של בני הזוג שבלמעלה מ-83% מהמקרים מחבלת בקשר שלהם ומונעת את התפתחותם ואיך מתגברים עליה?
 • איך ליישם מיידית את כל הכלים בקליניקה?
 • השיעורים כולל חומר תיאורטי, הדגמות ותרגול פרקטי כך שבסוף כל שיעור תצאו עם ידע מעשי.
 • המסלול כולל 7 מודולות:

  טיפול זוגי מבוסס מובחנות - יסודות

  ההשתלמות הבסיסית והראשונה בגישה. כוללת בתוכו הבנה מעמיקה של מושג המובחנות והאפשרות להשתמש בו בעבודה זוגית. ההשתלמות תציג את ההבדלים העקרוניים בין טיפול זוגי מבוסס התקשרות ויחסי אובייקט לבין טיפול זוגי מבוסס מובחנות. יוצגו המרכיבים השונים של מובחנות, והאופנים שבהם המטפל יכול לזהות אותם ולדחוף את בני הזוג לקראתם. נעסוק גם בהרחבה בנושא של תחושת עצמי משוקפת ותחושת עצמי איתנה וכיצד ניתן לסייע למטופלים לבנות תחושה עצמית הנובעת מתוכם ולא משיקופי הסביבה. המשתתפים יתרגלו שלל שאלות והתערבויות הדוחפות בני זוג למובחנות גבוהה יותר.

  ראויות ואשמה ביחסים זוגיים

  טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות אינו נטול ערכים ושיפוט. להפך! גישה זו מבחינה בכך שעמוד שדרה מוסרי הוא אבן יסוד ביכולת של בני זוג ליהנות באמת מכל השפע שזוגיות ארוכת טווח יכולה להציע להם. כיצד דוחפים בני זוג לקחת אחריות על עצמם, לשחרר את האשמה המדומה שלהם ולהתבונן בכנות באשמתם האמיתית? אילו שאלות והתערבויות דוחפות בני זוג לפתח יושרה שמתוכה יוכלו לחוש זכאים וראויים לחגוג את הגבריות, הנשיות, החושניות והתשוקה שלהם?

  הבסיס הפילוסופי של הטיפול המשפחתי: גרגורי בייטסון שאבי הNLP ד״ר בנדלר דגם, מטורנה וורלה

  בסדנא זו נכיר את עבודתו של האנתרופולוג גרגורי בייטסון ושל הביולוגים מטורנה וורלה, שהשפיעו יותר מכל על חשיבתם של המטפלים המשפחתיים הראשונים, היילי, ווטסלאוויק,מינושין, מדאנס, קארל תום וקבוצת מילאנו. דרך בייטסון אשר עבודתו עיצבה את תחום ה NLP , מטורנה וורלה, הכירו מטפלים אלה את החשיבה המערכתית-קיברנטית, ומתוך תפיסה זו הם פיתחו את גישותיהם הטיפוליות. בייטסון וחבורתו הכירו לעולם מושגים שהיום שגורים בפי כל, כמו שפת גוף ומסרים כפולים, והיו הראשונים לפתח הבנה לגבי הדינאמיקה המשפחתית במשפחות של סכיזופרנים. מטורנה וורלה עזרו למטפלים להבין מהי קיברנטיקה מדרגה שנייה, כלומר היכולת לראות גם אותנו, המטפלים, כחלק מהמערכת הנוצרת עם המטופלים.

  אינטימיות ותשוקה ביחסים ארוכי טווח

  אינטימיות והיחשפות עמוקה, כמו גם תשוקה, מהווים איום על אנשים עם מובחנות לא גבוהה. אנשים אלה, כלומר כולנו, אינם יכולים שלא לחשוש מהיבלעות באחר ומקושי לעמוד מול ההשפעה שלו. ככל שרמת המובחנות בין בני הזוג גדלה, כך גם גדלה היכולת שלהם לטפח אינטימיות רגשית ותשוקה עמוקה בו זמנית. בהשתלמות נעסוק בכל מה שמחבל ביכולת של בני זוג לטפח אינטימיות ותשוקה לאורך זמן ובאופנים שבהם ניתן לטפח מובחנות ובכל להגדיל את עומק התשוקה והאינטימיות האפשריים. יינתנו כלים פרקטיים לעבודה עם שני בני הזוג.

  כיצד לצאת ממשולשים?

  כשבני זוג אינם מתמודדים עם המתח הזוגי המובנה בתוך יחסים ארוכי טווח, הם פונים תמיד לצד שלישי. הם משלשים את ילדיהם, את המשפחה המורחבת, מאהבים ומאהבות, לתוך המאבק הזוגי ובכך מפחיתים את המתח ביניהם, אך הופכים אותו לכרוני. גם המטפל הזוגי הופך להיות צלע בתוך המשולש, אם לא יבחין בכך ויצליח להישאר במרכז של עצמו. כיצד מסייעים לבני זוג לשחרר אחרים ממשולשים? כיצד מסייעים לבני זוג לצאת ממשולשים שאחרים הכניסו אותם אליהם? כיצד המטפל יכול ללמוד להימלט מהשילוש שבני הזוג ינסו לעשות לו?

  האומנות של שאילת שאלות: שאלות מעגליות, רפלקטיביות ומעמתות

  שאלות טובות אינן רק אוספות מידע, הן גם יוצרות מידע, משנות תפיסות ומבנות מחדש את המציאות. בקורס זה נלמד את האומנות של העלאת השערות ובניית שאלות היוצרות שינוי אצל המטופל, הזוג או המשפחה. הקורס כולל היכרות עם סוגים רבים ושונים של שאלות, למידה של העקרונות ואימון בזוגות, תוך כדי הדרכה, בשימוש מדויק ויעיל בשאלות מתערבות.

  הטיפול בבגידות בגישה מבוססת מובחנות

  טיפול זוגי מבוסס מובחנות מבחין בכך שבני זוג ברמת מובחנות לא גבוהה מתמרנים האחד את תחושת העצמי של השני בעזרת קיומם של רומנים מחוץ לנישואין. כאשר בני הזוג מעלים את רמת המובחנות שלהם, ה"בוגד" אינו יכול יותר לתמרן את תחושת העצמי המשוקפת של "הנבגד" כיוון שהנבגד אינו מנוהל יותר מהמחוות, המילים או המעשים של בן או בת זוגו. הטיפול בבני זוג מתוך גישה מבוססת מובחנות מקצר באופן חד את חווית הפגיעה והטראומה אצל הנבגד ופונה מיידית לבנייה של מערכת יחסים בוגרת יותר בין בני הזוג. ההשתלמות תציג מספר התערבויות פרובוקטיביות היוצרות, מתחילת המפגשים, אווירה של רצינות, בגרות ואחריות המובילה להתקדמות והתפתחות מהירים יותר של שני בני הזוג לאחר גילוי הרומן.

  מניפולציות, שקרים ועונשים ביחסים זוגיים

  לעיתים, מתוך רצון לחבק ולהכיל את קשייהם של המטופלים שלנו, אנו מתעלמים מהיכולת ומהבחירה שלהם להתעלל אחד בשני, וגם בנו המטפלים. בני זוג משתמשים במניפולציות, שקרים ועונשים, הרבה יותר משרוב אנשי המקצוע מוכנים להודות. היכולת של בני זוג לקרא האחד את המיינד של האחר היא עצומה, ורבים מהם עושים שימוש נרחב ביכולת זו כדי להכאיב ולפגוע.

  כאשר המטפל הזוגי נעשה ער לכל אלה ומגיב להם במהירות ובחדות, הפגישה הטיפולית תופסת תפנית חדה. המפגש הטיפולי הופך מסוכן יותר, בטוח פחות, ועם זאת, מהיר וממוקד הרבה יותר.

  המטרה העיקרית של הסדנה היא להפוך את המטפל למיומן בזיהוי מהיר של מאבקי הכוח והכלים שבני הזוג משתמשים בהם ביחסיהם. מטפלים שעברו את הסדנה דיווחו שהם החלו להשתמש במיומנות שנרכשה בהצלחה מיד בתום הסדנה ושהטיפולים שלהם הפכו אפקטיביים יותר וגם מהנים יותר.

מתי?

מה-28.10.20 ימים ד' בשעות 09:30-14:00 למשך 26 מפגשים, בהרצליה

איך תדעו אם ההשתלמות מתאימה לכם?

 • אם אתם מבקשים כלים טיפוליים שהם מעבר לתיאוריה ובאמת עובדים
 • אם נתקלתם בפלונטרים אצל מטופלים שהיססתם לגבי אופן הטיפול בהם או ששום דבר לא ממש השיג פריצות דרך ואתם חוששים מפני עוד מקרים כאלו
 • אם עד כה לא התנסיתם בנושאים זוגיים ומשפחתיים ואתם מבינים שלא ניתן להתעלם מסביבה קרובה זו של המטופל המשפיעה עליו
 • אם אתם כבר מטפלים זוגיים או משפחתיים ואתם חייבים את הכלים שיגרמו לתזוזה אצל המטופלים שלכם שעדיין לא הצלחתם לייצר בכלים הקונבנציונאליים שלרשותכם
 • אם כבר הבנתם שארגז הכלים שלכם אינו שלם ללא גישות ייחודיות (ואף מוזרות) אלה שכיום מהווים את גישות הטיפול המובילות באירופה
 • אם אתם שומעים על גישות אלה לראשונה
 • אם אתם רואים במקצוע שלכם שליחות ובוער בכם לעזור למטופלים שלכם ולאנשים אחרים שחשים ייאוש ממטפלים ומשיטות שלא עזרו להם
 • אם חשוב לכם לצמוח ולהתפתח כאנשים ומטפלים
 • אם אתם רוצים לגרום להצלחות בקליניקה להוביל את מהלכי השיווק שלכם
 • אם משפחתיות וזוגיות הם תחומים הקרובים לליבכם
 • ואם אתם רוצים לחזור ולהאמין ביכולות שלכם כמטפלים מצויינים ולמצב את עצמכם כמובילים,
  אל תתעלמו
  מגורמים המשפיעים באופן ישיר או עקיף על המטופל שלכם ואל תמתינו... זה לא נפתר מעצמו, ולרוב, זה גם עלול לפגוע בביטחון העצמי שלכם כמטפלים ולגרום לנסיגה של הקליניקה.

  עצתי לכם, הירשמו כעת.

 • תנאי קבלה- מודולת המבוא ברכישה דיגיטלית או בלמידה פיזית עם אמתי. עלות המודולה הדיגיטלית למשתתפיםבקורס השנתי 600 שח במקום 800 שח- למשלמים לקורס השנתי בתשלום אחד, הקורס הדיגיטלי ניתן במתנה.

  עצתי לכם, הירשמו כעת.

למי מיועדת ההשתלמות?

ההשתלמות מיועדות לכם אם אתם פסיכולגים, עובדים סוציאליים, פסיכותרפיסטיים, מטפלים באמנויות, מאמנים ומטפלים בגוף-נפש, המטפלים בקליניקה שרוצים מפתיעים להשיג פריצות דרך למטופלים שלכם, ולמצב את עצמכם כמטפלים מובילים,

ההשתלמות תחשוף בפניכם גישה מפתיעה שבאמת עובדות... הן בשבילכם!

חשוב - תנאי לקורס למידת המבוא לטיפול זוגי אצל אמתי או ברכישה דיגיטלית. 

בסדנת "טיפול זוגי מבוסס מובחנות" של אמתי קיבלתי כלי פרקטי לעבודה עם זוגות, אך למעשה אני עובדת איתו מאז גם עם יחידים. שיטה פרקטית שעוזרת להראות לאדם במהלך שיחה טיפולית פשוטה, את השפעתו על חייו כעת ואת יכולתו לבחור ולעצב את חייו אחרת. מתוך אמונה שהוא בוגר שיכול. זה עובד לי כמו קסם בפרקטיקה המקצועית שלי ואני מרגישה כבר פריצות דרך עם אנשים שאני מטפלת ומלווה אותם.
ממליצה בחום להירשם, הוא מורה מעולה, מרתק והכלים פרקטים ויישומיים. אשמח שכמה שיותר מטפלים ישתמשו בכלים פורצי הדרך הללו לדרך חיים ולזוגיות בריאה, בוגרת ומאושרת.

מיכל מזור | עובדת סוציאלית

עם מה תצאו בסיום ההשתלמות?

 • בסיום כל מודולה בהשתלמות אתם תקבלו תעודה המוכרת באגודה לטיפול זוגי ומשפחתי המציינת כי למדתם בהיקף של 156 שעות אקדמאיות בטיפול זוגי מבוסס מובחנות . אתם תוכלו להשתמש באופן מיידי בכלים שלמדתם.
 • ההשתלמות מוכרות באגודה לטיפול זוגי ומשפחתי!
 •  "טיפול זוגי מבוסס על מובחנות וראויות" יאפשר לכם לממש באופן מיידי בקליניקה את הכלים ולגרום לפריצות דרך אצל מטופלים עם "תקיעויות" גם אם סיבת הגעתם אינה קשורה ב"טיפול משפחתי".
 • אם אתם כבר מטפלים זוגיים, תוכלו לחוות באופן כמעט מיידי פריצות דרך באמצעות שינוי גישה והתנסות בכלים אשר יגרמו לטיפול שלכם להיות אפקטיבי ביותר.
 • למעשה, תוכלו "להרים מסך" ולגלות סופסוף טריגרים משמעותיים שלא היו חשופים וידועים לכם ולמטופלים שלכם.
 • סופסוף תסירו מהדרך את המכשולים שהיו שם כל הזמן ולא ידעתם עליהם.
 • אתם תחוו עלייה מואצת בביטחונכם העצמי כמטפלים ובכלל להתנסות גם בבעיות מורכבות יותר
 • אתם תיחשפו לעולם טיפול חדש ושונה , שקרוב לוודאי ילהיב אתכם, ויחזיר לכם את האנרגיות להתמודד בקליניקה ולהצליח
 • תוכלו להתייעץ עם אמתי ועמי במהלך המפגשים ובכך, כבר לקבל ייעוץ ופתרונות פרקטיים שיחסכו לכם טעויות בדרך
 • אתם תיפגשו במטפלים נוספים ותיזכו לקבוצת עמיתים משובחת על מנת להתייעץ, לשאול, לקבל ניסיון והכוונה מאחרים ולא להרגיש "לבד"

  וגם...תיזכו לחוויה יוצאת דופן במפגשים שהם לא פחות ממרתקים!

מתי, איפה וכמה?

מתי?

2020-2021: 

טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות תתקיים במהלך שנה״ל בימי ד:

מתאריך 28.10.20 בשעות 09:30-14:00

איפה?

פנחס רוזן 8, הרצליה

איך מגיעים ואיפה חונים?

מי שמגיע ברכבת יורד ברכבת הרצליה וצומת הסירה.

אנו נמצאים במרחק של 5 דקות הליכה ברגל מתחנת הרכבת.

למי שמגיע ברכב פרטי יש שתי אפשרויות לחניה:

חניה חינם בשטח כורכר במרחק 5 דקות הליכה מאיתנו, או לחילופין חניה בכחול לבן.

כמה זה עולה?

הנה כאן כל הפרטים לגבי ההשקעה שלכם:

חשוב- למי שלא למד את מודולת המבוא יש לרכוש אותה דיגיטלית

עלותה 600 ש״ח במקום 800 ש״ח והתשלום נפרד. 

טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות

העלות  למשתתף:

עומדת על  8,900 

 

אני קוראת לכם להזדרז ולהירשם, כי ההשתלמויות מבוקשות, וכדי לאפשר עבודה איכותית והטמעה מספר המקומות מוגבל ל20 אנשים בלבד בטיפול הזוגי והמשפחתי מבוסס המובחנות.

מה אנחנו בעצם נותנים לכם כשאתם לוקחים את ההשתלמות?

אתם מקבלים: 

 • אתם מקבלים תעודה על לימודי טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות בהיקף של 7 מודולות ובסוף כל מודולה תעודה המאשרת 28 שעות אקדמאיות ותעודה שנתית על 156 שעות אקדמאיות. 
 • התעודות מוכרות באגודה לטיפול זוגי ומשפחתי!
 • קבוצת וואטסאפ סגורה של המשתתפים לייעוץ עמיתים ולתמיכה ובליווי שלי במהלך ההשתלמויות וגם לאחריה!
 • פורום ייעוץ שיאפשר לכם קבלת תשובות ופתרונות בסוגיות והתמודדויות שונות
 • הקלטה של הקורס כך שתוכלו תמיד לחזור ולהתרענן עם החומר. 
 • נוכחות אישית של אמתי ושלי ומענה לכל שאלה במהלך ההשתלמויות
 • תירגול, הטמעה ויישום של כל מה שנלמד בכיתה בליווי של אמתי כך שמיד תוכלו ליישם גם בקליניקה

חשוב! ההשתלמויות והתעודות מוכרות באגודה לטיפול זוגי ומשפחתי.

בעקבות הקורס והתהליכים המתרחשים בטכניקה באופן שמפתיע אותי פעם אחר פעם. אני מרגישה שיש לי כלים תיאורטיים ופרקטיים לעבודה מקצועית במידה הרבה ביותר.
הקורס היווה עבורי מקפצת גדילה בפן המקצועי ובפן האישי של מערכות היחסים בחיי. רמת המובחנות ותחושת הראויות שלי כאישה, רעייה, אם ומטפלת עלו והתבססו. מאחלת לכל אחד לעבור את הקורס

יסמין אוסטרובסקי | עובדת סוציאלית

בונוסים

חוברות לימוד

כדי שתוכלו להתפנות ללימוד ולתירגול ולהסיר מליבכם כל דאגה הקשורה לצורך בסיכומים, אתם תקבלו מאיתנו חוברות כתובות עם כל החומר מסוכם. אין צורך להילחץ, אין צורך לצלם או להשלים.
הכל יהיה זמין לכם.

מקבץ

מקבץ מאמרים המסודר בתיקיה אחת פשוטה ומונע מכם את הצורך לתור אחר מקורות שונים ולשלם עבור ספרים וצילומים. כל המאמרים יאוגדו לכם באופן שיאפשר לכם את הנוחות ואת מירב הידע הקיים. תוכלו לצרוך את הידע כבר במהלך ההשתלמויות וגם לעיין בו לאחר מכן.
זה נשאר שלכם לתמיד.

מצגות וצילומי וידאו

רוצים להיזכר למה בדיוק התכוון המרצה כשדיבר על תחושת ערך עצמי יציבה? אפשר! אתם תקבלו את המצגות וצילומי וידאו של חלקי הקורס אשר הוצגו בוידוא, כך שתוכלו לחזור על כך שוב ושוב. הצילומים יישארו פתוחים לכם ללא הגבלה,
כך שתוכלו לחזור אליהם בכל רגע, בכל זמן ומכל מקום בנוחות שלכם.
שווי הבונוס הזה לבדו מסתכם ב-2,200 ₪. ואתם? אתם תקבלו אותו ללא תשלום כשאתם מצטרפים עכשיו לתכנית.

מה עוד מקבלים?

במהלך ימי הלימוד יוגשו למשתתפים כיבוד קל, ושתיה קרה .

הנה המבצע של החבילה המשתלמת שוב.
אתם משלמים עכשיו רק 8,000   במקום 8,900 ₪ בהרשמה מוקדמת עד ה 15.07.20.

קצת על אמתי מגד - MFT

אמתי מגד, מייסד ומנהל בית ספר "מגד" הוא עובד סוציאלי בהכשרתו, מטפל ומדריך משפחתי ומספר סיפורים מרפאים.

תלמידו לחיים ולרוח של אמנון בן צבי ז"ל ושל כמה מחלוצי הטיפול המשפחתי בארה"ב ובארץ. ביניהם: איוון בוסזורמני נאג', הארי אפונטה, ד"ר סוזנה בולריץ, ד"ר דניאל גוטליב, יהודית גרינבאום וד"ר דוד סנרש.

מגד, מרצה, מנחה ומדריך ותיק בבית הספר לעבודה סוציאלית, בתכניות ללימודי דרמה תרפיה, בתכנית להכשרת מטפלים משפחתיים במכללת תל-חי, וב"בראשית"- מרכז להכשרת מטפלים משפחתיים.

מחבר הספר "פיות ומכשפות" על שימוש בסיפורים מטאפוריים בטיפול בילדים בסיכון, "משפחה כן בוחרים" על בחירת הנשמה במשפחה ו-"דהרמה תרפיה" על פסיכותרפיה עם ייעוד. מפתח קלפי "פיות ומכשפות".

מגד משלב בעבודתו הטיפולית טכניקות ממסורות עתיקות (שמאניזם וסיפור סיפורים) יחד עם טכניקות עדכניות: גישת "הכור", טיפול אריקסוניאני ונראטיבי, גישת מילאנו, קונסטולציות משפחתיות וטיפול זוגי מבוסס מובחנות.

מי אני ומהי "הדרך של רונית"?

שמי רונית חיימוב. אני פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית, מייסדת מרכז "הדרך של רונית" להכשרת מטפלים בחרדה וטראומה בעזרת כלים אינטגרטיביים.

במשך 22 השנים האחרונות טיפלתי בלמעלה מ-5,000 מקרים מורכבים בקליניקה, וכיום אני מלמדת מטפלים לדעת להתגבר על מקרים בהם הם חווים קושי עם מטופלים ע"י זיהוי מיידי של הקושי אצל מטופל ומתן מענה מדויק והצלחת הטיפול ברמה של מעל 85% הצלחה.

אני עושה זאת בעיקר באמצעות שילוב כלים מהאקדמיה ומעולמות טיפול שונים.
לאחר 22 שנים בתחום, היום אני יכולה לומר שההצלחות שלנו כמטפלים מאפשרות לנו לחוות תחושות יכולת וביטחון שמובילה לעוד הצלחות.

אם אתם מאלה שרואים עצמם כמטפלים שמקצוע הטיפול הוא שליחות עבורם, אני מזמינה אתכם לחבור אלינו, להתפתח, לרכוש כלים פרקטיים אמיתיים שעוזרים לי מידי יום ושיעזרו גם לכם.
אפשרו לקליניקה שלכם להתמלא ולראות עצמכם מובילים בעולם הטיפול.

שאלות נוספות? בבקשה!

המחיר שווה. איך יכול להיות שזה המחיר ?

כן, זה המחיר  בהרשמה המוקדמת.
כשאני נתקלת בידע ובהתמחות משנה חיים אני עושה כל שאפשר על מנת להנגיש אותם. גם אם זה אומר שתשלמו פחות.

אם אני כבר מטפלת זוגית ומשפחתית, למה לי לבוא לעוד סדנא? האם זה לא יבלבל אותי?

אם קראת את הדף עד כה, וודאי הבנת שמדובר פה בגישה "אחרת" מגישות הטיפול שנלמדים בדרך כלל במוסדות השונים. בסופו של דבר, החשיבות היא לא הכלי עצמו אלא הצלחת
הטיפול לה אנו מייחלים, וכאן יש הזדמנות נפלאה להתפתח, ללמוד כלים נוספים, להקפיץ את שיעור ההצלחות בקליניקה שלך עד ל-100% ולגרום לה לשגשג.

מעולם לא עסקתי בנושאי הזוגיות ובנושאים משפחתיים. האם זה מתאים לי?

כמובן. כבני אדם לא ניתן לנתק אותנו מהסביבה שלנו. אחוז ניכר של מטופלים "תקוע" בטיפול בגלל גורמים משפחתיים או זוגיים, אליהם אנו לא מודעים כלל. יש לך הזדמנות להשתמש כבר בכלים אפקטיביים בקליניקה ולהתחיל מיידית.

אבל רגע, עוד לא באו אליי עם בעיות כאלה וזה לא מטריד אותי כרגע. יש טעם להצטרף?

בהחלט. זה שמטופל לא הגיעה עם בעיה ישירה הנוגעת לתחום המשפה או הזוגיות לא בהכרח אומר שהיא לא קיימת. סביר להניח שיתגלה קושי במהלך הטיפול שלא תמיד נוכל לאתר את מקורו. סדנאות אלה יאפשרו לך עבודה עם כלים שיתנו מענה לקשיים אלה.

ואם המטופלים שלי כבר ממש מיואשים?

אז באמת הגיע הזמן לעשות משהו שונה ולהיפתח לפתרונות חדשים שלא היו באמתחתך עד כה, ושיגרמו סופסוף לפריצות דרך בחייהם.

ronithaimoff.co.il - Ronitsway - המרכז לטיפול בחרדות טראומה וחולי כרוני טל: 0523634674 | 052329919

© כל הזכויות שמורות 2019

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.